CALCIUM HYPOCHLORYTE kg

Kalcio hipochloritas (Chlorkalkės), kg

Nauja prekė

3,50 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Dezinfekavime kalcio hipochloritas naudojamas tiek paviršiams dezinfekuoti tiek ir nemaloniems kvapams neutralizuoti viešo naudojimo tualetuose. Kai kuriais atvejais kalcio hipochloritas naudojamas kritusiems gyvūnams konservuoti.

Baseinuose kalcio hipochloritas (55-73 procentai chloro, pH 11.7). Nestabili granulių pavidalo chloro forma, kuri yra plačiai naudojama kaip šoko priemonė, skirta baseinams. Kalcio hipochloritas turi labai aukštą pH lygį ir todėl retai yra naudojamas kaip pagrindinė dezinfekcijos priemonė dideliuose komerciniuose objektuose, kuriuose susiduriama su cianurinių sankaupų problema. Tokiais atvejais ši priemonė yra paruošiama tablečių forma ir naudojama tik kartu su Cal-Hypo padavimo sistema.

Vandens dezinfekcijai naudojamas chlorkalkių skiedinys (vienam rentiniui vandens – 0,5 kg chlorkalkių, kurios ištirpinamos 10 l drungno vandens). Paruoštą chlorkalkių skiedinį supilkite į šulinį, po paros visą šulinio vandenį išsemkite. Naujai prisirinkusį vandenį rekomenduojama ištirti ir tik paskui vartoti. Pastaba: dezinfekcijos metu vandenį naudoti griežtai draudžiama – tai pavojinga sveikatai!

 *- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out