Pristatymo informacija

Prekių pristatymas


Internetinėje parduotuvėje Berchem.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys viename iš "Venipak" paštomatų.


Prekėms, kurių suma neįskaičius prekių pristatymo mokesčio yra mažesnė nei 20 Eur, taikomas 2 Eur administravimo mokestis.
Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Jei pasirinkę Patogųjį pristatymą, užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Kilus klausimams, kreipkitės į  konsultantus.

Atsiimk prekes iš "Venipak" paštomatų

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio "Venipak" paštomatų. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti "Venipak" paštomatų paslaugą. Už prekes "Venipak" paštomatuose  galima atsiskaityti mokėjimo kortele.

Užsakytas prekes iš "Venipak" paštomatų būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra "Venipak" paštomate ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Į "Venipak" paštomatus pristatomos siuntos iki 10 arba 20 kg. Tikslią informaciją ar Jūsų siunta gali būti pristatyta į Jūsų pasirinktą "Venipak" paštomatą, nurodysime užsakymo metu.

Dėmesio: Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir prireikus  pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).


Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out