Apie mus

UAB „Berchem“ - gamybinė įmonė įkurta 2012 m. Dirbdami mes visuomet stengiamės suprasti kliento poreikius, panaudojant visą sukauptą ilgametę patirtį bei žinias. Įmonė veiklą vysto keturiomis  kryptimis: autochemijos, higienos produktai maisto pramonei, švaros prekės, bei prekyba cheminėmis medžiagomis.  Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šios kryptys yra labai skirtingos, bet jų vystymas vienu metu, duoda sinerginį efektą. Tokiu būdu galime patenkinti visus klientų poreikius. Įmonės veikla grindžiama žmogiškumu, kur svarbiausia yra ne parduoti prekę, bet įsiklausyti, bei išklausyti, nuoširdžiai patarti, bei pasiūlyti sprendimo variantus, kur problemas galima išspręsti naudojant mūsų pagamintus produktus, o tuo pačiu sumažinti išlaidas tenkančias chemijos produktams.

Vizija

Tapti žinoma ir gerbiama chemijos produktų gamybos įmone ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Misija

Kurti ir gaminti šiuolaikiškus, aukštos kokybės, aplinkai draugiškus, bei maksimaliai efektyvius chemijos produktus. Rūpintis savo klientų ir verslo partnerių gerove .Būti socialiai atsakinga ir patikima įmone.

Tikslas

Mūsų tikslas yra kurti ir gaminti šiuolaikiškus, aukštos kokybės, aplinkai draugiškus, bei maksimaliai efektyvius chemijos produktus. Manome, kad mūsų gaminami produktai turi padėti žmogui, o ne kenkti aplinkai.

Vertybės

Vertybės.png

Mūsų siekis - kad mūsų gaminami produktai taptų pirkėjams neatsiejama sąsaja su kokybe ir patogumu naudoti, todėl kokybei ir patogumui skiriame didžiausią dėmesį. Patogumas mums reiškia tai, kad klientas randa prekes, konsultacijas, pagalbą vienoje vietoje, o produktai veikia visur vienodai. Klientui patogu, kai kainos ir kokybės santykis nekelia abejonių, todėl galima pasitikint viską pirkti vienoje vietoje.


Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out