FRESH SPRAY Exotic flowers

Oro gaiviklis "FRESH SPRAY" Exotic flowers

FRESH SPRAY Exotic flowers
Nauja prekė

3,00 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

"SPRAY FRESH" serijos oro gaivikliai specialiai sukurti greitai ir efektyviai suteikti ypatingo aromato Jūsų gyvenamosioms patalpoms, vonios kambariui, tualetui, ar biurui. Labai tinka automobilio salono oro dezodoravimui.  Ilgo naudojimo, buteliuko užtenka iki 500 papurškimų. Sudėtyje nėra kenksmingų dujų (CFC), nedegus, be aerozolio, galima purkšti ant sausų puokščių. Ilgai išliekančio ypatingo aromato. 

Exotic flowers aromatas pats kalba už save. Tai nepakartojamas ir ypatingas gėlių kvapas, primenantis įvairiausius gėlių aromatus, atogražų kraštus, bet tuo pačiu yra labai švelnus ir neerzinantis. Kiekvieną kartą jis vis kitoks, vis kitas gėles primena, bet tuo pačiu toks žinomas ir artimas.

Naudojimas: Vos vieną kartą papurškus į orą patalpa prisipildys nepakartojamo aromato, jeigu norisi intensyvesnių pojūčių galima purkštelti keletą kartų.

Įspėjimas: saugoti nuo vaikų. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti su muilu ir vandeniu. Prarijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. 

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out