NATRIO HEKSAMETAFOSFATAS 25kg

NATRIO HEKSAMETAFOSFATAS

Natrio heksametafosfatas (SHMP) dar kitaip žinomas kaip natrio polimetafosfatas yra polimeras natrio fosfato.

Smulkiau

Nauja prekė

6,99 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Natrio heksametafosfatas (SHMP) dar kitaip žinomas kaip natrio polimetafosfatas yra polimeras natrio fosfato.

Maisto pramonėje natrio heksametafosfatas naudojamas kaip emulsiklis ir yra žymimas E452i pagal E sąrašo klasifikaciją. Jį galima sutikti įvairiose užtepėlėse, kondensuotame piene, kiaušinių baltymų koncentratuose, žuvies ir mėsos gaminiuose, vaisių guminukuose ir kt. Tokį platų panaudojimo spektrą sąlygoja ne tik šio junginio gebėjimas aliejinę fazę paskirstyti vandenyje, bet ir drėgmės pojūčio suteikimas, drėgmės išlaikymas adsorbcinėje būsenoje, ko pasekoje maisto produktai ne tik išlieka stabilūs ilgesnį laiką, bet ir tampa ženkliai skanesni.

Vandens paruošime natrio heksametafosfatas naudojamas kaip efektyvus sekvestrantas (metalo jonų surišėjęs) minkštinant vandenį. Pridedant natrio karbonato, gaunami produktai kurie pakelia pH rodiklį iki 8.0–8.6, iš dalies veikia kaip pH stabilizatoriai, minkštintojai. Taip pat veikia kaip dispersintojas, t.y. isskaidrinantis vandenį. Veikdamas kaip deflokuliantas natrio heksametafosfatas neleidžia sulipti koloidinėms, organinėms ir neorganinėms dalelėms, taip apsaugo vandenį nuo mikroorganizmų dauginimosi esant flokuliacijai (dalelių sulipimui) ir kai neina to pašalinti įprasto filtravimo metu.

Keramikoje natrio heksametafosfatas labai efektyviai veikia kaip deflokuliantas, t.y. priedas padedantis tolygiai paskirstyti molio daleles ir neleidžiantis joms sulipti. Taip pat gali būt naudojamas kaip molio ar dirvožemio dispergentas siekiant įvertinti dirvožemio tekstūrai.

Valymo pramonėje natrio heksametafosfatas naudojamas kaip minkštiklis, neleidžiantis purvo dalelėms nusėsti ant valomų paviršių valymo metu.

Kosmetikoje SHMP naudojamas dantų pastose, kaip dantų apnašų valymo ingredientas, bei priemonė neleidžianti vėl susidaryti apnašoms.

Dažų pramonėje natrio heksametafosfatas naudojamas tolygiam dažų paskirstymui ant paviršiaus taip išvengiant pigmentinių dėmių.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out