TETRA KALIO PIROFOSFTAS E450

TETRA KALIO PIROFOSFTAS E450 (V)

TKPP
Nauja prekė

3,99 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
10 0,49 € Iki 4,90 €
25 0,99 € Iki 24,75 €
100 1,29 € Iki 129,00 €
 
Apie prekę

Tetrakalio pirofosfatas (TKPP) yra balti kristaliniai milteliai, kurie yra hidroskopiški, tirpūs vandenyje, netirpūs etanolyje. Tetrakalio pirofosfatas yra tirpesnis vandenyje, nei natrio junginiai.

 

Žemės ūkyje tetrakalio pirofosfatas (TKPP) naudojamas herbicidiniuose produktuose, kaip pagalbinė užnešimo ant augalų priemonė. TKPP veikia tiek kaip augalų mitybos skatintojas (fosforo šaltinis), tiek kaip paviršiaus aktyvi medžiaga, leidžianti geriau ir greičiau įsiskverbti į augalą. Šis sinerginis efektas su herbicidinėmis priemonėmis padidina jų įsiskverbimą, bei skatina tiek aktyvias augalų augimo vietas, tiek ir neaktyvias, taip padidina naudojamų herbicidų efektyvumą.

Maisto pramonėje tetrakalio pirofosfatas (TKPP) žinomas kaip E450(V)* dažniausiai naudojamas kaip emulsiklis ypatingai dešrų ar dešrelių gamyboje, kokybės pagerintojas, metalų jonų surišėjęs. Jis padeda išlaikyti šviežumo pojūtį, drėgmę, padidina greitai šaldytų jūros gėrybių kokybę. TKPP gali būti naudojamas konservuojant jūros gėrybes siekiant išvengti sukritimo, apsaugant vaisių produktus nuo spalvų išblukimo, ledų gamyboje pagerinanat išsiplakimo (burbuliukų susiformavimo) laipsnį, makaronuose ar pyraguose pagerinant skonį, ar siekiant sustabdyti sūrio senėjimą. Tetrakalio pirofosfatas naudojamas kaip tešlos kondicionierius sojos produktuose pvz. „mėsos pakaitaluose“, vištienos gabalikuose ar surimi produktuose, tokiuose kaip krabų lazdelės ar krabų mėsa. TKPP yra naudojamas kaip tirštinantis priedas greituosiuose pudinguose. Gėrimuose TKPP naudojamas kaip drėkiklis, skonio „suminkštintojas“, ypač pieno produktuose, tuo pačiu neleisdamas riebalams nusistoti, bei prailgindamas produktų galiojimo laiką.

Kosmetikos pramonėje TKPP naudojamas kaip buferis, chelatas, bei burnos priežiūros medžiaga. Jis suriša kalcio ir magnio jonus seilėse, taip neleisdamas suformuoti netirpių nuosėdų ant dantų, bei leidžia išvengti dantų apnašų. Dažniausiai sutinkamas dantų pastų ir burnos skalavimo skysčių sudėtyje.

Plovimo-valymo pramonėje naudojamas kaip muilo ir skalbiklių pagrindas. TKPP minkština vandenį, bei emulsuoja riebalus, taip neleisdamas likti ir įsigerti į audinius skalbimo metu. Tuo pačiu metu suriša kalcio ir magnio jonus jiems neleisdamas sudaryt nuosėdų ant audinio paviršiaus. Muiluose TKPP neleidžia suformuoti netirpių muilo nuosėdų, kurios nusėstų ant vonios kambario paviršių. Taip pat naudojamas boileriu nukalkinimo priemonėse. Dėl sukeliamos eutrofikacijos retai naudojamas kaip skalbimo priemonių sudedamoji dalis.

Elektronikoje kaip elektronikos plokščių formavimo agentas. TKPP naudojamas becianidiniame takelių formavime.

Dažuose TKPP naudojamas kaip anijoninis dispersintojas vandeniniuose (letekso) dažuose. Jis suriša nedidelį geležies kiekį, taip pagerindamas dažymo kokybę. Taip pat naudojamas kaip stabilizatorius odų balikliuose.

 

*- Produktas atitinka maisto priedui E450(V) keliamus reikalavimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

 
Produkto dokumentacija

Kokybės pažymėjimas

Tetrakaliodifosfatas E450(V) Kokybės pažymėjimas (Specifikacija)

Produkto dokumentacija (198.02k)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out