OKSALO RŪGŠTIS, kg

OKSALO RŪGŠTIS, kg

Nauja prekė

3,90 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Oksalo rūgštis dar vadinama etano dirūgštimi arba rūgštynių rūgštimi. Tai palyginti stipri organinė rūgštis, 10 000 kartų stipresnė už acto rūgštį. Oksalo rūgštis ir jos druskos – oksalatai – yra labai paplitę junginiai, randami daugelyje augalų. Monokalio oksalato yra rūgštynėse, kiškio kopūstuose, rabarbaruose. Kalcio oksalato ypač gausu vandens augalijoje, grybuose, paparčiuose, kerpėse. Truputis jo visada aptinkama žmogaus šlapime, dažnai jis įeina į šlapimo pūslės bei inkstų akmenų sudėtį.

Vandens sistemose oksalo rūgštis naudojama kaip efektyvus nukalkintojas, bei tuo pačiu kad nepažeistų metalinių ir guminių vamzdyno detalių. Ji patogi naudoti nukalkinime, nes nera garuojanti, netoksiska, lengvai tirpsta vandenyje.

Oksalo rūgštis turi daug funkcijų – padidina daugelio ploviklių aktyvumą, padeda lengviau išplauti nešvarumus iš drabužių, juos balina, lengvai suriša geležies jonus sudarant oksalatus, kurie tirpūs vandenyje, pasižymi chelatinėmis savybėmis.

Medienos pramonėje naudojama balinti ir/ar šviesinti medieną, popieriaus balinime.

Dažų pramonėje paviršių paruošimi prieš dažymą.

Bitininkystėje naudojama varozės gydymui tiek tirpalas, tiek garinant sausą. Bitininkystėje 3,5 proc. rūgšies tirpalas naudojamas Varoatozės erkių (Varroa destructor) naikinimui. Dažnu atveju naudojama kartu su glicerinu, nes taip lengviau oksalo rūgštis

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out