KALCIO HIDROKSIDAS, 1 kg

KALCIO HIDROKSIDAS, kg

Kalcio hidroksidas (tradiciškai vadinamas gesintomis kalkėmis) yra neorganinis junginys, kurio cheminė formulė yra Ca(OH)2. Jis yra bespalvis kristalas arba balti milteliai ir gaunamas, kai kalcio oksidas (vadinamas kalkėmis arba negesintomis kalkėmis) yra sumaišomas su vandeniu. Jis turi daug pavadinimų, įskaitant hidratuotas kalkes, šarmines kalkes, arba marinavimo kalkes.

Smulkiau

Nauja prekė

1,40 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Kalcio hidroksidas (tradiciškai vadinamas gesintomis kalkėmis) yra neorganinis junginys, kurio cheminė formulė yra Ca(OH)2. Jis yra bespalvis kristalas arba baltas milteliai ir gaunamas, kai kalcio oksidas (vadinamas kalkėmis arba negesintomis kalkėmis) yra sumaišomas su vandeniu. Jis turi daug pavadinimų, įskaitant hidratuotas kalkes, šarmines kalkes, arba marinavimo kalkes. Kalcio hidroksidas naudojamas daugeliu atvejų, įskaitant maisto ruošimą, kai jis buvo identifikuotas kaip E numeris E526. Kalkių vanduo yra dažnas kalcio hidroksido tirpalo pavadinimas.

Vandens valyme, kalcio hidroksido panaudojimas yra flokuliantas, vandens ir nuotekų valymas. Jis sudaro šakotą, krūvį turinčią sistemą, kuri pritraukia smulkias daleles, taip jas pašalina iš vandens, todėl gaunamas skaidresnis produktas. Šis būdas naudojamas dėl mažos kalcio hidroksido kainos ir mažo toksiškumo. Jis taip pat naudojamas gėlo vandens valymui, kad būtų padidintas vandens pH, kad vamzdžiai nerudytų, kai tekantis vanduo yra rūgštus, nes jis yra savireguliuojantis ir nepadidina pH per daug.

Popieriaus pramonėje jis yra tarpinis produktas reakcijoje gaminant natrio hidroksidą. Šis perskaičiavimas yra Krafto proceso celiuliozės proceso dalis, skirta plaušienos gamybai. Kaustinimo operacijoje sudegintos kalkės yra pridedamos prie žaliosios skysčio, kuris yra iš esmės natrio karbonato ir natrio sulfato tirpalas, pagamintas ištirpinant smaržą, kuris yra šių cheminių medžiagų išlydyta forma iš panaudojimo krosnies.

Maisto pramonėje kalcio hidroksidas dažniausiai naudojamas gana plačiai:

  •        Cukraus pramonėje siekiant išvalyti cukraus tirpalą bei gauti baltojo cukraus kristalus.
  •        Gėrimų pramonėje siekiant išgauti skaidrias sultis ir kitokius gėrimus kurie gaminami iš natūralių žaliavų.
  •        Marinuotų/konservuotų produktų užpiluose, kad jie išliktų skaidrūs.
  •        Ruošiant kinietiškus sendintus kiaušinius.
  •        Kukurūzų apdorojime, siekiant lengviau pašalinti/suminkštinti sėklos apvalkalą
  •        Kalcio papildas gėrimuose, kūdikių mišiniuose.
  •        Anglies dioksido sugėrime.
  •        Kaip kepimo miltelių analogas arba viena iš sudėtinių dalių.
  •        Skaidraus kalcio ir magnio druskų mišiniui tiek maisto tiek farmacijos pramonėje.

Statybos pramonėje kalcio hidroksidas naudojamas įvairių statybinių mišinių sudėtyse, kur suteikia baltos spalvos efektą, glotnumą, greitesnio kietėjimo/džiūvimo efektą

Laboratorijose kalcio hidroksidas naudojamas gaminant amoniako dujas (NH3), naudojant šią reakciją:

Ca (OH)2 + 2NH4Cl → 2NH3 + CaCl2 + 2H2O

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out