PHOSPHORIC ACID, L

FOSFORO RŪGŠTIS ~85% (maistinė), L

Fosforo rūgštis. Tai silpna neorganinė rūgštis, kurios cheminė formulė yra H3PO4. Tai netoksiška rūgštis, kuri būdama 100%, kambario temperatūroje ir normaliame slėgyje (1 atm) yra kietos formos.

Smulkiau

Nauja prekė

5,00 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Fosforo rūgštis. Tai silpna neorganinė rūgštis, kurios cheminė formulė yra H3PO4. Tai netoksiška rūgštis, kuri būdama 100%, kambario temperatūroje ir normaliame slėgyje (1 atm) yra kietos formos.

Maisto pramonėje fosforo rūgštis naudojama kaip maisto papildas, žymimas E numeriu – E338. Rūgštis naudojama maisto produktų ir gėrimų bei džemų rūgštinimui, suteikiant jiems aštrų arbą rūgštų skonį. Alaus ar vyno gamyboje naudojama pH (rūgštingumo) reguliavimui, rauginimo/brandinimo indų plovime siekiant pašalinti alaus/vyno akmenį. Fosforo rūgšties druskos, tokios kaip monokalcio fosfatas, naudojamos kaip rauginimo medžiagos.

Metalų apdirbime fosforo rūgštis naudojama rūdžių šalinimui nepažeidžiant geležinių paviršių. Rūgštis gali būti tiesiogiai naudojama ant rūdijančios geležies, plieninių įrankių ar kitų paviršių. Galima naudoti skystą rūgštį, bet dažniausiai yra naudojamas rūgšties gelis. Gali prireikti kelių valymų, kad būtų pašalintos visos rūdys. Taip pat gali būti naudojamas elektrocheminiam suvirinimo siūlų valyme. Fosforo rūgštis gali būti naudojama geležinių paviršių apdirbime siekiant juos pasyvuoti (fosfatavimo procesui). Galima ją naudoti kaip fliusą litavimo procese. Fosforo rūgštis yra naudojamas kaip tirpalas ar vienas iš pagrindinių tirpalo komponentų anodavimo procese. Vario apdirbime, kaip elektrolitas vario elektropoliravimo procese, atplaišų pašalinimui.

Medicinoje fosforo rūgštis naudojama odontologijoje ir ortodontijoje kaip ėsdinamasis tirpalas, reikalingas išvalyti ir sušvelninti danties paviršių prieš jį tvarkant. Fosforo rūgštis taip pat yra nereceptinių vaistų nuo pykinimo komponentas, kuriuose taip pat yra daug cukraus (gliukozės ir fruktozės). „Cola“ tipo gaiviuosiuose gėrimuose esanti ortofosforo rūgštis padeda sureguliuoti virškinimo procesą. Ši rūgštis taip pat naudojama daugelyje dantų baliklių.

Žemės ūkyje fosforo rūgštis naudojama kaip laistymo vandens pH reguliatorius, ir tuo pačiu kaip fosforo šaltinis. Ypač tinka rūgščią dirvą mėgstančių augalų (šilauogių, aviečių, braškių ir kt.). Taip pat gali būti naudojama augalų žydėjimo metu kaip papildomas fosforo šaltinis.

Rugstis Koncentracija g/m3 vandens neutralizuojant 50 ppm sarmingumo ml/m3 vandens neutralizuojant 50 ppm sarmingumo Gaunamas elementas
Citrinos r. 99.9 133.34 205.61 -
Azoto r. 55 79.40 107.20 14.3 ppm N
Sieros r. 98 37.98 69.88 16.1 ppm S
Fosforo r. 85 62.17 105.08 27.5 ppm P


Chemijos pramonėje
fosforo rūgštis gali būti naudojama kaip katalizatorius alkoholių gamybai iš alkenų, hidratacijos metodu. Cheminis oksidatorius aktyvuotos anglies gamyboje.Kuro gamyboje fosforo rūgštis naudojama kaip elektrolitas HOH dujų generatoriuose. Naudojami kiekiai 1-2 lašai litrui vandens.

Valymo pramonėje fosforo rūgštis naudojama kaip valiklis po statybų įvarių mūro paviršių valymui. Buitiniuose valikliuose naudojama kaip kalkinių nuosėdų valiklis.

*- Produktas atitinka maisto priedui E338 keliamus reikalavimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

 
Produkto dokumentacija

Kokybės pažymėjimas

Fosforo rūgštis Kokybės pažymėjimas (Specifikacija)

Produkto dokumentacija (173.37k)

Kokybės pažymėjimas

Glicerinas Kokybės pažymėjimas (Specifikacija)

Produkto dokumentacija (198.57k)

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out