ETHANOL, L

ETANOLIS (DENATŪRUOTAS ETILO ALKOHOLIS pagal 5f) & 97%, L

ETHANOL
Nauja prekė

5,00 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
5 1,00 € Iki 5,02 €
10 2,00 € Iki 19,97 €
20 2,49 € Iki 49,85 €
220 3,00 € Iki 660,18 €
 
Apie prekę

Etilo alkoholis yra pats paprasčiausias antrinis alkoholis, kuris turi stiprų būdingą kvapą, bespalvis degus skystis. Tirpus vandenyje, organiniuose tirpikliuose. Skirtingai nei metanolis ar izopropanolis, etanolis nėra naudojamas grynas, o būna denatūruotas. Denatūruojama (įdedama papildomų priemaišų) tam, kad etilo alkoholis būtų naudojamas pagal tikslinę paskirtį, o ne svaiginimuisi. Denatūravimui naudojamos medžiagos, kurios produktui suteikia nepriimtina skonį, aitrų kvapą, bei pašalinį poveikį (pvz. vidurių atlaisvinimą). Denatūravimo medžiagų mišiniai yra patvirtinti LR vyriausybės nutarime. Siūlomas produktas yra denatūruotas pagal 5 formulę.

Kaip tirpiklis etanolis naudojamas įvarių dažų skiedimui, dažytų paviršių valymui, riebalų tirpinimui, paviršių nuriebalinimui. Tai yra netoksiškas tirpiklis, todėl yra labai plačiai naudojamas.

Automobiliuose naudojamas, kaip kuro priedas, neleidžiantis susidaryti kondencatui bake, ko pasekoje neužšąla kuro sistema žiemą. Rekomenuojama koncentracija nuo 0,5% iki 5% nuo kuro kiekio. Be to gali būti naudojamas, kaip stabdžių ledo tirpiklis (aktualu žiemos metu krovininiam transportui). Taip pat grynas etanolis naudojamas stabdžių diskam valyti nuo stabdžių skysčio DOT3 ar DOT4 valyti.

Produktą galime fasuoti į mūsų tarą (200l) arba į kliento tarą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out