HYDROCLORIC ACID

DRUSKOS RŪGŠTIS 35% (techninė), L

Druskos rūgštis – stipri rūgštis, gaunama HCl dujas tirpinant vandenyje. Ji naudojama plastikų tokių kaip PVC gamyboje, vaistų gamyboje, maisto, odos ir metalų apdirbimo pramonėse, tauriųjų metalų išgavime. Tai skrandžio sulčių sudedamoji dalis.

Smulkiau

Nauja prekė

1,50 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Druskos rūgštis – stipri rūgštis, gaunama HCl dujas tirpinant vandenyje. Ji naudojama plastikų tokių kaip PVC gamyboje, vaistų gamyboje, maisto, odos ir metalų apdirbimo pramonėse, tauriųjų metalų išgavime. Tai skrandžio sulčių sudedamoji dalis. Kadangi HCl dujų tirpumas vandenyje ribotas, koncentruota druskos rūgštimi laikomas apie 33 % tirpalas. Didesnei nei 40 % koncentracijai pasiekti ir išlaikyti reikia ypatingų sąlygų.

Vandenilio chlorido rūgštis (druskos rūgštis) yra stipri neorganinė rūgštis, naudojama daugeliui pramoninių procesų, tokių kaip metalo rafinavimas.

Plieno grūdinime druskos rūgštis naudojama rūdžių ar geležies oksido nuosėdų nuo geležies ar plieno prieš vėlesnį metalo apdorojimą (ekstruzija, valcavimas, cinkavimas ir kt.) pašalinimui. Įprastai naudojama 14 % koncentracijos rūgštis.

Organinių junginių gamyba – vinil chloridas ir dichloretanas, kurie reikalingi PVC gamybai. Taip pat naudojama bisfenolio A (BPA), kuris reikalingas polikarbonatų gamybai, aktyvuotos anglies, askorbo rūgšties taip pat daugelio kitų farmacinių produktų gamybai. Mediena + HCL + šiluma = aktyvuota anglis.

pH kontroliuojanti medžiaga arba kaip pH neutralizuojanti medžiaga. Pramonėje, kuri reikalauja aukšto grynumo lygio (maisto, farmacijos, geriamojo vandens pramonės šakos), aukštos kokybės druskos rūgštis naudojama proceso vandens srautų pH kontrolei. Mažiau reiklioje pramonėje techninės kokybės druskos rūgštis pakanka atliekų neutralizavimui ir baseino pH kontrolei.

Jonų keitiklių regeneracijai taip pat gali būti naudojama druskos rūgštis. Aukštos kokybės druskos rūgštis naudojama jonų mainų dervos regeneracijai. Katijonų keitikliai yra plačiai naudojami pašalinti jonus, tokius kaip Na+ ar Ca2+, iš vandeninių tirpalų, paruošiant demineralizuotą vandenį. Rūgštis naudojama išplauti katijonus iš dervos. Natrio jonai pakeičiami vienu vandenilio jonu, o kalcio dviem. Jonų keitikliai ir demineralizuotas vanduo naudojamas visuose chemijos pramonės šakose, geriamojo vandens gamyboje ir daugelyje maisto pramonės šakų.

Buityje druskos rūgštis gali būti naudojama kaip valiklis virtuvės bei vonios kambario plytelėms valyti, tualetų valymui. Taip pat tinka porceliano valymui. Žiemą sumaišius su kalkėmis, gautą druską galima berti kieme kur susidaro ledas, kad jį ištirpinti.

Kiti rūgšties panaudojimo būdai: druskos rūgštis naudojama daugelyje nedidelės apimties operacijose, tokiose kaip odos apdorojimas, valgomosios druskos gryninimas, namų valymo priemonės, statybos. Skatina naftos gavybą iš gręžinių, ją įšvirkščiant į uolieną esančią gręžinyje. Gali būti naudojama naftos gręžinio rūgštinimui. Daugelis cheminių reakcijų, kuriose dalyvauja druskos rūgštis, yra naudojami gaminant maistą, maisto ingredientus ir maisto priedus. Tipiški gaminiai apima aspartamą, fruktozę, citrinų rūgštį, liziną, hidrolizuotus augalinius baltymus ir želatinos gamybą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out