CINKO SULFATAS HEPTAHIDRATAS, 99,8%

CINKO SULFATAS HEPTAHIDRATAS, 99,8%

Nauja prekė

2,60 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Cinko sulfatas. Neorganinis junginys, kurio cheminė formulė yra ZnSO4. Turi tris hidratuotas formas (druskos kristaluose yra vandens molekulių). Bert kurios formos cinko sulfatas yra kieta bespalvė medžiaga. Neoficialiai dar vadinamas „baltuoju vitrioliu“.

Medicinoje naudojamas kaip maisto papildas esant cinko trūkumui organizme. Naudojamas peroralinės rehidratacijos (geriamoji rehidratacija) terapijoje, skirtos žmogaus organizmo dehidratacijos gydymui.

Gamyboje pagrinde naudojamas hidratuotoj formoj, ypač heptahidratas. Pagrinde naudojamas kaip koaguliantas viskozės gamyboje. Taip pat naudojamas kaip litopono pigmento prekursorius. Kitas cinko sulfato panaudojimas – elektrolitas cinko galvanizacijos procese. Gali būti naudojamas kaip dažus fiksuojanti medžiaga bei odos konservantas.

Žemės ūkyje cinko sulfatas naudojamas kaip trąša. Cinko sulfatas didina baltymų sintezę ir skatina augalų augimą, padidina augalų atsparumą sausroms, karščiams ir šalčiams.  Cinko trūkumas gali sugadinti visą laukiamą derlių, nes jam yra jautrūs praktiškai visi augalai, ypač javai. Esant jo trūkumui sutrinka augalų kvėpavimas ir baltymų sintezė.

Kiti panaudojimo būdai: dantų pastos priedas; gali būti naudojamas kaip samanų ant stogų augimą reguliuojanti medžiaga; gali būti naudojamas gėrimų gamyboje jei yra cinko trūkumas (daugiau naudojamas, kuomet mielės yra „spaudžiamos iki jų limito“ norint padidinti alkoholio kiekį).

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out