boro rugstis kg

BORO RŪGŠTIS E284, kg

Nauja prekė

3,99 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
10 0,30 € Iki 3,00 €
25 0,70 € Iki 17,50 €
100 1,00 € Iki 100,00 €
 
Apie prekę

Pramonėje naudojama: pirminis pramoninis boro rūgštiems panaudojimas yra sintetinio stiklo (tekstilės) pluošto gamyba. Juvelyrikos pramonėje boro rūgštis naudojama kartu su denatūruotu alkoholiu sumažinti paviršiaus oksidaciją bei dėmių ant metalo paviršiaus atsiradimą terminiuose procesuose (litavimas, atkaitinimas). Plokščių LCD ekranų stiklų gamybai. Boro rūgštis sumaišyta su boraksu santykiu 4:5 labai gerai tirpsta vandenyje, šis tirpalas yra naudojamas medienos apsaugai nuo ugnies, ją impregnuojant. Naudojama štampavimo masės gamybai, smulkiems silicio dioksido turintiems milteliams, naudojamiems indukcinių krosnių pamušalams ir keramikai gaminti. Junginys galintis neutralizuoti aktyvią vandenilio fluorido rūgštį. Kartu su boraksu naudojama kaip suvirinimo srautas.

Medicinoje: kaip antiseptinė medžiaga nedideliems nudegimams ar žaizdoms. Labai praskiestas boro rūgšties tirpalas naudojamas kaip akių ploviklis. Skiedžiama boro rūgštis gali būti naudojama kaip makšties ploviklis gydyti bakterinį vaginozį dėl pernelyg didelio šarmingumo, taip pat kandidozė dėl non-albicans candida. Kaip antibakterinis junginys, boro rūgštis gali būti naudojamas spuogų gydimui. Taip pat naudojama kaip mikozės prevencija. Kartu su alkoholiu gautas tirpalas gali būti naudojamas tam tikrų ausų infekcijos rūšies gydymui žmonėms ir gyvūnams.

Boro rūgštis naudojama kaip insekticidai, priemonės vabzdžių (tarakonų, termitų, skruzdžių, musių, cukrinis žvyninukas ir kt.) naikinimui.

Konservavimo agentas. Boro rūgštis apsaugo ir naikina esamą šlapią ir sausą puvinį medienos ruože. Ji gali būti naudojama kartu su etilo glikolio nešikliu, kad apsaugotų išorinę medieną nuo grybelių ir vabzdžių atakos. Koncentruoti borato pagrindo junginiai gali būti naudojami siekiant išvengti gleivių, grybų ar dumblių augimo, net ir jūros aplinkoje. Boro rūgštis sumaišoma su druska apdirbant galvijų odas bei avikailį. Tai padeda kontroliuoti bakterijų atsiradimą.

pH buferis. Boro rūgštis, esanti pusiausvyroje su jos konjuguota baze (borato jonai), plačiai naudojama (koncentracijos intervale nuo 50 iki 100 ppm boro ekvivalentų) kaip pagrindinės arba papildomos pH buferinės sistemos baseinuose.

Tepimo agentas. Koloidinės suspensijos sudarytos iš boro rūgšties nanodalelių ištirpusių naftoje arba augaliniame aliejuje gali sudaryti puikų tepalą ant keraminių arba metalinių paviršių, su slankiosios trinties koeficientu, kuris mažėja, didėjant slėgiui, nuo 0,10 iki 0,02. Naudojama sutepti „carrom“ ir „novuss“ žaidimo lentas, kad būtų galima greičiau žaisti.

Atominė energija. Kai kuriose atominėse elektrinėse boro rūgštis naudojama kaip neutronų nuodai. Boras boro rūgštyje sumažina terminio skilimo tikimybę absorbuojant kai kuriuos šiluminius neutronus. Boro rūgštis gali būti ištirpinta panaudoto kuro baseinuose, naudojamuose panaudoto kuro elementams laikyti. Koncentracija yra pakankamai didelė, kad neutronų dauginimas būtų minimalus. Boro rūgštis buvo panaudota likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius – ant 4 reaktoriaus, kuris išsilydė buvo išpilta boro rūgšties, kad būtų išvengta kitos reakcijos atsiradimo.

Pirotechnika. Boras yra naudojamas pirotechnikoje, kad būtų užkirstas kelias amidų formavimo reakcijai tarp aliuminio ir nitratų. Kompozicijai pridedama nedidelė boro rūgšties dalis, neutralizuojanti šarminius amidus, kurie gali reaguoti su aliuminiu. Gali būti naudojama kaip liepsnos dažiklis, ją nudažant žalia spalva.

 
Produkto dokumentacija

Kokybės pažymėjimas

Boro rūgštis Kokybės pažymėjimas (Specifikacija)

Produkto dokumentacija (241.49k)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out