Boraksas - natrio tetraboratas dekahidratas

BORAKSAS, Natrio tetraboratas, kg

Nauja prekė

3,80 €

- +

Įdėti į palyginimą

Populeriausia prekė

 
Apie prekę

Borakas plačiai naudojamas chemijos pramonėje, stiklo ir keramikos pramonėje, medicinoje ir daugelyje kitų pramonės šakų.

Namų apyvokoje boraksas įeina į tarakonų naikinimo preparatų sudėtį, skrusdėlių jaukų ir jų naikinimo priemonių sudėtį. Naikinant skrusdėles ar tarakonus rekomenduojama sumaišyti boraksą su cukrumi ar kitais ingedientais, bei tokį mišinį naudoti skrusdėlėms bei tarakonams jaukinti, bei nuodyti.

Litavime Boraksas dažnai naudojamas kaip fliusas arba jo sudedamoji dalis. Borakso ir amonio chlorido mišinys naudojamas virinant kartu geležį ir plieną. Šis fliusas sumažina lydymosi temperatūrą, ko pasekoje sumažėja geležies oksido susidarymas, bei palengvina jo pasišalinimą iš virinamos siūlės. Natrio tetraboratas ištirpintas vandenyje taip pat dažnai naudojamas virinant tauriuosius metalus pvz. auksą kartu su sidabru. Borakas taip pat naudojamas kaip fliuksas virinant volframą su cinku, ko pasekoje volframas pradeda tolygiai lydytis. Boraksas kaip pagrindinis fliusas naudojamas kontaktiniam suvirinime arba suvirinime kaitinant.

Automobiliuose boraksas naudojamas kaip aušinimo sandariklis tiek radiatoriaus tiek ir variklio bloko.

Farmacijos pramonėje boro rūgštis naudojama kaip baktericidinė medžiaga, bei pagrindinė veiklioji medžiaga gydanti žvynelinę

Žemės ūkyje boraksas naudojamas kaip trąša (boro šaltinis).

Maisto pramonėje* yra registruotas kaip konservantas E285. Taip pat naudojamas guminės tekstūros išgavimui.

Statyboje natrio tetraboratas naudojamas įvairių mūro, medienos antiseptikų sudėtyje. Boraksas naudojamas bespalviuose ir/arba spalvos nekeičiančiuose paviršių apsaugos skysčiuose. Borakso koncentracija vyrauja nuo 1 iki 6%. Taip pat naudojamas medienos apsaugai nuo medį graužiančių vabalų. Taip pat naudojamas kaip antipirenas, siekiant apsaugoti medines konstrukcijas nuo užsidegimo. Pagamintas tirpalas užnešamas ant paviršiaus bei leidžiama jam įsigerti, bei išdžiūti. Tokiu būdu sudaromas nedegus/mažai degus sluoksnis.

*- Produktas atitinka maisto priedui E285 keliamus reikalavimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

 
Produkto dokumentacija

SDL BORAKSAS

BORAKSAS, dinatrio tetraboratas dekahidratas SDL, (MSDS)

Produkto dokumentacija (853.75k)

Pažymėjimas

BORAKSAS, Kokybės pažymėjimas (Specifikacija)

Produkto dokumentacija (194.9k)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out